O nas

Firma Eurotrend Systemy Audiowizualne istnieje od 2003 roku. Specjalizujemy się w dziedzinie kompleksowych rozwiązań audiowizualnych. Jesteśmy ambitnym, dobrze zorganizowanym zespołem zorientowanym na jak największe zadowolenie klienta. Coraz większa konkurencja na rynku powoduje, że może on na nas liczyć w całym procesie realizacji tj. od projektu, wykonawstwa, aż po serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Długi okres prowadzenia działalności sprawia, że możemy pochwalić się wieloma spektakularnymi sukcesami, co czyni z nas wiarygodnego partnera. Naszymi głównymi partnerami są jednostki edukacyjne zarówno państwowe jak i niepubliczne. Zdobyte doświadczenie pozwala bez obawy podjąć się nawet najtrudniejszego zadania. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie optymalnego doboru urządzeń oraz kompleksowego wyposażenia sal konferencyjno – szkoleniowych w sprzęt audiowizualny dostosowany do indywidualnych możliwości finansowych zainteresowanego.

Wieloletnie doświadczenie w branży audiowizualnej

Nasza oferta obejmuje wszystkie elementy, które są niezbędne do wyposażenia sali wykładowej tj. projektory, rzutniki, wizualizery, ekrany, wszytko wzbogacone przez profesjonalne systemy nagłaśniające, systemy tłumaczeń symultanicznych, tablice suchościeralne, systemy głosowań, systemy tele i audio konferencyjne. Nad całością czuwa system sterowania (M.in: Crestron, Extron, RTI) umożliwiające maksymalne wykorzystanie podłączonego sprzętu i zapewniający łatwość obsługi. Nowością w naszej ofercie jest system interaktywny, wprowadzający proces edukacji w zupełnie nowy wymiar. Umożliwiają one lepszą relację na linii wykładowca – słuchacz, zapewniając przy tym lepszą przyswajalność przedstawionego materiału. Elementem tego rozwiązania jest również inteligentny system sprawdzania wiadomości, pozwalający prowadzącemu na sprawne przeprowadzenie testów interaktywnych

%

Zadowolonych Klientów

Na rynku

Zrealizowanych Projektów