Kolumny DALI FAZON SAT

 

Membrany z włókna drzewnego

Niskostratne głośniki wykonane z lekkich membran papierowych ze wzmocnieniem włóknami drewna. Technologia głośników została oparta na seriach MENTOR i IKON.

 

Zakrzywione wzornictwo

Seria FAZON została zbudowana zgodnie z filozofią zakrzywionych kształtów, które eliminuje odbicia i fale stojące.

 

Najprawdziwsza technologia głośników DALI

Zbudowany wokół tradycyjnej, ultra lekkiej miękkiej kopułki głośnika wysokotonowego i znanego, niskostratnego głośnika basowego z membraną z włókna drzewnego, każdy głośnik serii FAZON jest mistrzem w reprodukcji dźwięku.

 

Inteligentne terminale

Każdy głośnik serii FAZON posiada inteligentne rozwiązanie zacisków, idealnie przygotowane do scenariuszy użytkownika głośnika.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Nowatorskie wzornictwo i brzmienie – połączone w nowych kolumnach DALI FAZON SAT. Opracowanie luksusowej kolumny głośnikowej w segmencie life-stylowym stanowi wielkie wyzwanie, ponieważ ultra-kompaktowa konstrukcja i doskonałe brzmienie zwykle stoją ze sobą w sprzeczności. A jednak kompaktowe i atrakcyjne kolumny FAZON SAT oferują ogromną scenę dźwiękową z basem, którego nie spodziewalibyście się po kolumnach tego rozmiaru, co dowodzi, że możliwe jest zbudowanie małych, ale potężnych kolumn o prawdziwym brzmieniu Hi-Fi.

FAZON SAT to konstrukcja dwudrożna z 4½-calowym przetwornikiem średnio-niskotonowym posiadającym membranę z włókien drzewnych i powiększoną do 28mm miękką kopułkę wysokotonową z potężnym magnesem neodymowym. Przetworniki bazują na tej samej platformie technologicznej, co przetworniki opracowane dla uznanych linii modelowych MENTOR i IKON. Wyposażony w uchwyt ścienny z przegubem 360º FAZON SAT oferuje elastyczność nowatorskiej funkcji “Twist ‘n‘ Tilt”. Kolumnę można precyzyjnie ustawić w płaszczyźnie poziomej i pionowej, odchylić ja do góry lub w dół, obrócić na każda stronę, a nawet zamontować „do góry nogami”.

Kolumny dostarczane są wraz z poręcznymi podstawkami stołowymi pozwalającymi na łatwe ustawienia na szafce RTV, półce, itp. Eleganckie, wygięte w łuk obudowy zbudowane są z lakierowanego na wysoki połysk aluminium, a ich przednie ściany – z materiału kompozytowego. Powierzchnia przedniej ściany pokryta jest gumowaną powłoką, która nadaje jej gładkość i delikatną elegancję. Maskownica zasłaniająca i chroniąca przetworniki oraz płytę przednią ma magnetyczne uchwyty pozwalające na szybki i prosty demontaż, po którym nie ma śladu elementów mocujących maskownicę. Prostota i styl.

FAZON MIKRO 5.1
Umiejscowienie pełnego systemu surround w sposób dyskretny i elegancki może być trudnym zadaniem. FAZON MIKRO oferuje stylowe i dyskretne rozwiązanie tego problemu i pozwala na stworzenie systemu surround w pokoju dziennym, taki sposób, by móc cieszyć się najwyższymi parametrami dźwięku hi-fi. W połączeniu z subwooferem FAZON SUB 1 można uzyskać idealne rozwiązanie dla małego salonu.

DALI FAZON SAT SPECS

Linia produktowa FAZON
Zakres częstotliwości (+/-3 dB) [Hz] 86 – 25,000
Skuteczność [2,83 V/1 m) [dB] 86.0
Impedancja nominalna [Ω] 6
Maks. SPL [dB] 104
Sugerowana moc wzmacniacza [W] 20 – 120
Częstotliwość podziału [Hz] 1,800 Hz
High frequency driver, Quantity 1 x 28 mm
High frequency driver, Diaphragm type Kopułka
Przetwornik niskotonowy 1 x 4.5″
Low frequency driver, Diaphragm type Membrana z włókna drewnianego
Typ obudowy Zamknięty
Wejścia Pojedynczy przewód
Ekranowanie magnetyczne No
Rekomendowane umiejscowienie Centralny / Soundbar
Naścienny
Półkowy lub wolnostojący
Maks. wymiary z podstawą i maskownicą (wys. x szer. x gł.) [mm] 287 x 146 x 172 (with table stand)
Wymiary obudowy (wys. x szer. x gł.) [mm] 255.5 x 138 x 87
Masa [kg] 2.4
Dołączone akcesoria Narzędzia montażowe
Instrukcja obsługi
Stolikowa podstawka
Uchwyt ścienny
Strona Producenta:
http://www.dali-speakers.com/
Dokumentacja Techniczna:
dokumentacja techniczna