Stacja dokująca Displain Companion Wall Home

Stacja dokująca Displain Companion Wall Home

Companion Wall Home to prosta i asymetryczna ramka ścienna do tabletu. Jest precyzyjnie wyfrezowana z wysokiej jakości aluminium wykończonego powłoką proszkową. Otwarta strona umożliwia łatwe wyjęcie urządzenia w dowolnym momencie. Dzięki temu nie musisz ograniczać się tylko do używania tabletu jako centrum sterowania swoim smart home. Steruj, pracuj, graj, oglądaj seriale w ciągu dnia, a wieczorem zadokuj urządzenie w ramce. Opcjonalna ładowarka podtynkowa zadba o to, by znowu było gotowe do działania.

Uchwyt pozwala zamontować tablet poziomo lub pionowo. Dzięki przemyślanej konstrukcji zintegrowany przewód ładujący zawsze pozostaje ukryty w obudowie.

Companion Wall Home łączy w sobie nowoczesny wygląd z elastycznością. Jest przeznaczona do codziennego użytkowania tabletu w domu. Nieważne, czy używasz go do obsługi smart home, czy do innych czynności. Dzięki Companion Wall Home w pełni wykorzystasz możliwości swojego urządzenia.

Podstawowe funkcje:
– Mocowanie na ścianie w poziomie lub pionie
– Błyskawiczny montaż i demontaż tabletu
– Wbudowany przewód zasilający ze złączem Lightning, zakończony USB-A
– W zestawie śruby, kołki oraz piankowe nakładki.

Kompatybilne modele iPada 10.2:
– iPad 10.2 7-gen: A2197, A2198, A2200.
– iPad 10.2 8-gen: A2270, A2428, A2429, A2430.
– iPad 10.2 9-gen: A2602, A2603, A2604, A2605.

Displine to niemiecka marka, która stworzyła wyjątkowe, aluminiowe akcesoria dla tabletów iPad i Samsung, takie jak standy, uchwyty i ramki ścienne. Dopracowane rzemiosło łączy z doskonałością w obróbce CNC, nowoczesnym designem i przyjazną funkcjonalnością. Produkty Displine są eleganckie, inteligentne i wytrzymałe – pomagają naszym klientom w pełni wykorzystać możliwości ich mobilnych urządzeń. Wszędzie tam, gdzie liczą się elastyczne i intuicyjne rozwiązania.

Strona Producenta:
displine.com
Dokumentacja Techniczna:
dokumentacja techniczna