Stacja dokująca Displain Dame Wall Home

Stacja dokująca Displain Dame Wall Home

 

Dame Wall Home to stylowa i asymetryczna ramka ścienna do tabletu. Jest precyzyjnie wykonana z wysokiej jakości aluminium wykończonego anodą lub powłoką proszkową. Smukły design nadaje formie lekkości, przez co uchwyt doskonale wpasuje się w każde wnętrze.

Dzięki otwartej formie tablet można łatwo wyjąć i włożyć z powrotem. Nie musisz zatem ograniczać się do używania tabletu tylko jako centrum sterowania swoim smart home. Steruj, pracuj, graj, oglądaj seriale w ciągu dnia, a wieczorem zadokuj urządzenie w ramce. Opcjonalna ładowarka podtynkowa zadba o to, by znowu było gotowe do działania.

Zintegrowany element obrotowy pozwala w łatwy sposób zmieniać ustawienie tabletu z poziomego na pionowy (obrót o 90º). Dzięki przemyślanej konstrukcji wbudowany przewód ładujący zawsze pozostaje ukryty w obudowie i zapewnia źródło zasilania.

Dame Wall Home łączy w sobie elegancję i wysoką jakość z elastycznością. Jest przeznaczona do codziennego użytkowania tabletu w domu. Nieważne, czy obsługujesz z niego smart home, czy używasz do innych czynności. Dzięki Dame Wall Home w pełni wykorzystasz możliwości swojego urządzenia.

Podstawowe funkcje:
– Zintegrowany element obrotowy, umożliwiający obrót urządzenia o 90º
– Błyskawiczny montaż i demontaż tabletu
– Wbudowany przewód zasilający ze złączem Lightning, zakończony USB-A
– W zestawie śruby, kołki oraz piankowe nakładki.

Kompatybilne modele iPada 10.2:
– iPad 10.2 7-gen: A2197, A2198, A2200.
– iPad 10.2 8-gen: A2270, A2428, A2429, A2430.
– iPad 10.2 9-gen: A2602, A2603, A2604, A2605.

 

 

Strona Producenta:
displain.com
Dokumentacja Techniczna:
dokumentacja techniczna